Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.

Grąžinimo taisyklės ir sąlygos

 

 

Prekių keitimo/grąžinimo sąlygos

 

 

●  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas.

 

●  Prekės grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos.

 

● Pirkėjas privalo apie tai informuoti Pardavėją el. paštu info@eripo.lt  nurodydamas, pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį bei grąžinimo priežastį.

 

●  Grąžinant prekę būtina laikytis papildomų sąlygų: Jei dėl prekės trūkumo yra atsakingas Pardavėjas ir neįmanoma prekės trūkumų ištaisyti, sumokėti pinigai už grąžintas prekes ir prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidos grąžinami tik banko pavedimu į Pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos. Pirkėjas privalo pateikti grąžinimo išlaidas patvirtinantį dokumentą. Grąžinimo išlaidos negali viršyti 10 EUR

 

● Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti;

 

● Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

 

● Pirkėjui tenka prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus kuomet grąžinama nekokybiška prekė, tuomet pristatymo ir grąžinimo išlaidos tenka Pardavėjui. Pirkėjas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Pirkėjui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą.

 

Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 

● ​Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

 

● Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas;

 

● Prekė negali būti naudota;

 

● Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;

 

● Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, su etiketėmis arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą/siuntimą;

 

● Visos nemokamos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke taip pat turi būti grąžintos tuo pačiu metu; 

 

● Privaloma užpildyti ir el.paštu info@eripo.lt  ir kartu su preke atsiųsti prekės grąžinimo prašymą.Pinigai grąžinami per 14 d.d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Prekės turi būti grąžinamos Pardavėjui adresu: A. Mickevičiaus g. 24-1, LT-17113 Šalčininkai

 

● Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas eripo.lt turi teisę nepriimti daikto grąžinimui;

 

 

 

Prekių grąžinimas vykdomas LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.