Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.

Skiedikliai,lakai, gruntas, fiksatyvai 75 prekių.

puslapyje
 • 10,29 €

  Lakas skirtas paviršiui apsaugoti, juo padengtas paviršius tampa blizgesnis ir padengtus saugo daiktus nuo cheminių (valiklių) ir mechaninių pažeidimų, oksidacijos, drėgmės. Prieš užtepdami laką, leiskite dekoruotam gaminiui džiūti 20-30min. Prieš naudojimą laką kruopščiai išmaišykite. Naudojant teptuką, paviršiaus padengti plonu sluoksniu lakų. Norint padidinti dangos ilgaamžiškumą ir blizgesį, laką rekomenduojama tepti 2 sluoksniais su tarpiniu džiovinimu 30–40 minučių. Ingredientai: etilo celiuliozė, izopropilo alkoholis. Talpa 50 ml. Įspėjimai: Laikyti sandariai uždarytą. Saugoti nuo ugnies !

 • 4,79 €

  Be tirpiklių. Galima naudoti kaip apsauginį laką dekupažui, efekto suteikimui ir kaip klijus ant keramikos, molio, medienos ir kitų paviršių. Atitinka REACH reikalavimus.

 • 4,79 €

  Stanger Akrilinis universalus lakas, blizgus, 82 ml Be tirpiklių. Galima naudoti kaip apsauginį laką dekupažui, efekto suteikimui ir kaip klijus ant keramikos, molio, medienos ir kitų paviršių. Atitinka REACH reikalavimus.

 • 5,79 €

  Jis naudojamas kaip apdailos terpė visiems dekupažo darbams ir su akriliniais dažais arba tempera. Maišant su akriliniais dažais, jis padidina skaidrumą, o spalva tampa pilnesnė ir gilesnė. Sumaišius su dažais, tempera nustato jų struktūrą, todėl jie yra nepralaidūs vandeniui. Greitas ir paprastas naudoti, atsparus šviesai ir atmosferos poveikiui po džiovinimo. Blizgus lakas suteikia gylio ir blizgesio. Taikant pieniškas, sausas skaidrus.

 • 4,89 €

  Lakas naudojamas kaip apdailos terpė visiems dekupažo darbams ir su akriliniais dažais ar tempera, siekiant apdailinti ir apsaugoti paviršių Lakas matinis suteikia matinį efektą Maišant su akriliniais dažais, jis padidina skaidrumą, o spalva tampa pilnesnė ir gilesnė Sumaišius su dažais, tempera nustato jų struktūrą, todėl jie yra nepralaidūs vandeniui Greitas ir paprastas naudoti, atsparus šviesai ir oro sąlygoms po džiovinimo Taikant pieniškas, sausas skaidrus Netinka vaikams iki 3 metų Talpa : 75 ml

 • 9,99 €

  Aerozolinis lakas fiksatyvas skirtas pieštuku, anglimi arba pastele atliktų piešinių padengimui- užfiksavimui. Sudėtis: polivinilacetato (PVA), butilo ir etilo spirito tirpalas. Lakas džiūsta 15 min. Tūris - 210 ml. Aerozolinis. Įspėjimai: Laikyti sandariai uždarytą. Saugoti nuo ugnies !

 • 19,79 €

  Kokybiškas bekvapis terpentinas, skirtas tapybos ir dažymo įrankiams valyti ir aliejiniams dažams skiesti. Sudėtis: gyvasakių terpentino frakcija. Tūris: 500 ml. Darbo saugos nurodymai: Degus! Pakuotes laikyti sandariai uždarytas ir toli nuo atvirų ugnies šaltinių. Darbo metu būtina gerai vėdinti patalpas ir nelaikyti atviros ugnies. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • 10,29 €

  Premium Clear Coat" - tai yra užbaigimo lakas su puikiomis savybėmis. Jis suteikia paviršiui skaidrumo, sutvirtinimo. Tinka absorbuotiems ir neabsorbuotiems paviršiams, tokiems kaip kartonas, mediena, stiklas, metalas, akmuo, lakas. Premium Clear Coat sukuria oro atsparumą apsaugančią plėvelę. Džiūsta greitai. Netinka dažyti su vandenyje tirpiems paviršiams ir dažams (pvz., Akvarelė). Be tirpiklių; Atsparus įbrėžimams; Skaidrios, blizgios spalvos; Dažymui tinka kempinėlė arba teptukas. Prieš naudojimą reikia labai gerai suplakti, išmaišyti.

 • 7,89 €

  Schmuck-Lack - tai lakas, kuris yra papuošalų, dekoracijų, skulptūrėlių ir kitų modeliuojamų objektų užbabaigimas. Puikiai tinka lakuoti išdžiuvusius (iškeptus ir atvėsusius) gaminius iš Viva Decor modelino Pardo. Laku lengva dengti paviršių ir taip apsaugoti Jūsų originalius ir išskirtinius objektus ilgiems laikams. Prieš lakuojant būtina įsitikinkint, kad lakuojamas paviršius sausas, švarus ir neišteptas riebalais (rekomenduojama naudoti Pardo nuriebalintoją). Naudojimo instrukcija: Minkštu teptuku nulakuoti paviršių, leisti išdžiūti mažiausiai 30 min. Laką saugoti nuo karščio ir šalčio. Saugoti nuo vaikų.

 • 4,79 €

  Inka-Lack – tai apsauginis lakas vandens pagrindu, naudojamas tam, kad „Inka-Gold“ dažais nudažyti paviršiai taptų atsparūs mechaniniams pažeidimams ir įvairioms oro sąlygoms. Bespalvis. Blizgus. Džiūsta apie 1 val. Naudojimo instrukcija: Prieš naudojimą gerai suplakti. Tepti plonu sluoksniu minkštu plokščiu sintetiniu teptuku.

 • 7,99 €

  Damaro lakas, blizgus Suteikia apsauginį blizgų sluoksnį dažams. Apsaugo nuo taršos ir neigiamo šviesos poveikio, nepritraukia dulkių dalelių. Apsaugo ir suteikia blizgų sluoksnį. Tinka aliejiniams, akrilo, temperos dažams dengti.

 • 4,99 €

  Suteikia apsauginį matinį sluoksnį dažams. Apsaugo nuo taršos ir neigiamo šviesos poveikio, nepritraukia dulkių dalelių. Derva kartais gali nusėsti ant buteliuko dugno. Prieš naudojimą būtina pagaliuku gerai sumaišyti. Apsaugo ir suteikia matinį sluoksnį.

 • 5,49 €

  Paskirtis- aliejinių dažų skiedimas, užbaigtų tapybos darbų padengimas. Sudėtis- damaro derva pinene arba terpentine. Savybės- lako plėvelė yra reversinė, panaikinama, išdžiuvusi lengvai ištirpsta skiediklyje. Džiūvimo laikas 12val.

 • 8,29 €

  Fiksuojamasis lakas 120ml Fiksuojamasis lakas 120ml pieštuko, anglies,pastelinių dažų užtvirtinimui,taip pat tinka kaip papildas aliejiniams dažams tapybos procese. Sudėtis: polivinilacetato (PVA), butilo ir etilo spirito tirpalas. Lakas džiūsta 15 min.

 • 3,99 €

  Naudojimas: alejiniams dažams skiesti. Sudėtis: gyvasakių terpentino ir vaitspirito mišinys.

 • 5,99 €

  Naudojimas: alejiniams dažams skiesti. Sudėtis: gyvasakių terpentino ir vaitspirito mišinys. Talpa - 220 ml.

 • 5,39 €

  Naudojimas: aliejinių, alkidinių dažų ir lakų skiedimui. Jį sudaro pineno terpentinas. Plastiko buteliukas 120 ml, Plastiko buteliukas 220ml.

 • 4,29 €

  Tai dailininkams skirtų aliejinių dažų skiediklis linų sėmenų aliejaus pagrindu. Sudėtis: rafinuoto balinto linų sėmenų aliejaus tirpalas vait spirite, su sikatyvu.

 • 6,99 €

  Akrilinis lakas pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Naudojamas dailės ir rankdarbių darbuose – užbaigtų temperos ar akrilo dažais nutapytų paveikslų padengimui, medinių paviršių apdailai (pvz., rėmų), gali būti naudojamas dekupažui. Dengia paviršių stipria blizgia plėvele.

 • 7,29 €

  Tai dailininkams skirtų aliejinių dažų skiediklis linų sėmenų aliejaus pagrindu. Sudėtis: rafinuoto balinto linų sėmenų aliejaus tirpalas vait spirite, su sikatyvu.

 • 6,99 €

  Akrilinis lakas "Sonet" matinis, 100ml Akrilinis lakas pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Naudojamas dailės ir rankdarbių darbuose – užbaigtų temperos ar akrilo dažais nutapytų paveikslų padengimui, medinių paviršių apdailai (pvz., rėmų), gali būti naudojamas dekupažui. Dengia paviršių stipria matine plėvele. Talpa - 100 ml.

 • 2,49 €

  Skiediklis yra pagamintas remiasi vandeninio akrilo dispersijos. Naudojamas skiesti dailės akriliniais dažais sumažinti spalvos intensyvumą ir klampos mažinimo.

 • 6,29 €

  Linų aliejus naudojamas aliejinių dažų skiedimui. Nekeičia spalvos.

 • 5,99 €

  Fiksatyvas aerozolio pavidalu.Tinka fiksuoti pastelę, darbus nuspalvintus grafitiniais arba spalvotais pieštukais. Netinka akrilui, guašui, akvarelei, aliejiniams dažams.

 • 12,39 €

  Pagamintas Sankt Peterburgo gamykloje "Nevskaja palitra". Baltas gruntas "SONET" naudojamas gruntuoti drobes, kartoną, medinius paviršius prieš tapant aliejiniais, akriliniais, guašo, temperos dažais. Susidaro lanksti, matinė plėvelė. Naudojimo instrukcija: Iš anksto padengti drobę specialiais klijais (pvz. želatina). Jei reikia, po 12 val. džiovinimo kambario temperatūroje padengti dar vienu sluoksniu. Gruntą prieš naudojimą gerai išmaišyti, jeigu reikia praskiesti vandeniu, dengti teptuku. Kartonas, drobė arba medinis paviršius dengiamas gruntu 1-3 sluoksniais, kiekvieną sluoksnį džiovinant 1 val. kambario temperatūoje. Grunto išeiga: 100-150 g/m² (1 sluoksnis). Naudoti ir laikyti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje sandariai užsuktame indelyje. Įrankius, indus, dėmes išplauti šiltu vandeniu su muilu kol gruntas neišdžiūvo. Spalva - balta Talpa - 500 ml.

 • 9,99 €

  Gruntas akrilinis tapybai "SONET" 0,5l, juodos spalvos Pagamintas Sankt Peterburgo gamykloje "Nevskaja palitra". Juodas gruntas "SONET" naudojamas drobėms, medžiui, kartonui gruntuoti prieš tapant aliejiniais, akriliniais, guašo, temperos dažais. Susidaro lanksti, matinė plėvelė. Naudojimo instrukcija: Iš anksto padengti drobę specialiais klijais (pvz. želatina). Jei reikia, po 12 val. džiovinimo kambario temperatūroje padengti dar vienu sluoksniu. Gruntą prieš naudojimą gerai išmaišyti, jeigu reikia praskiesti vandeniu, dengti teptuku. Kartonas, drobė arba medinis paviršius dengiamas gruntu 1-3 sluoksniais, kiekvieną sluoksnį džiovinant 1 val. kambario temperatūoje. Grunto išeiga: 100-150 g/m² (1 sluoksnis). Naudoti ir laikyti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje sandariai užsuktame indelyje. Įrankius, indus, dėmes išplauti šiltu vandeniu su muilu kol gruntas neišdžiūvo. Spalva - juoda Talpa - 500 ml.

 • 6,39 €

  Tafel-Lack (dažai „Kreidinė lenta“) – tai juodos spalvos dažai vandens pagrindu kreidinės lentos paviršiaus sukūrimui. Ant šiais dažais padengtų paviršių galima piešti ir rašyti kreida arba kreidelėmis. Matiniai. Greitai džiūstantys. Atsparūs šluostimui. Galimi paviršiai: mediena, kartonas, drobė ir kt. Galimi įrankiai: rekomenduojamas teptukas. 250 ml. indelis. Naudojimo instrukcija: Dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas. Dažus prieš naudojimą gerai išmaišyti. Dažymui rekomenduojama naudoti platų sintetinį teptuką. Pirmą sluoksnį dažyti horizontaliai, leisti išdžiūti. Antrą sluoksnį dažyti vertikaliai, leisti išdžiūti.

 • 2,99 €

  Akrilinis lakas pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Naudojamas dailės ir rankdarbių darbuose – užbaigtų temperos ar akrilo dažais nutapytų paveikslų padengimui, medinių paviršių apdailai (pvz., rėmų), gali būti naudojamas dekupažui. Dengia paviršių stipria blizgia plėvele.

 • 6,79 €

  Damaro lakas, pusiau matinis Suteikia apsauginį pusiau matinį sluoksnį dažams. Apsaugo nuo taršos ir neigiamo šviesos poveikio, nepritraukia dulkių dalelių. Derva kartais gali nusėsti ant buteliuko dugno. Prieš naudojimą būtina pagaliuku gerai sumaišyti. Apsaugo ir suteikia pusiau matinį - pusiau blizgų sluoksnį.

 • 9,99 €

  Lako talpa 500 ml. Apsaugo užbaigtų darbų paviršius (pvz., piešinių, molinių figūrėlių) nuo dulkių, aplinkos poveikių, suteikia blizgesio. Šiuo laku galima skiesti dažus, kad jie taptų šviesesni ir labiau vientisi. Taip pat gali būti naudojamas dviejų sluoksnių atskyrimu, kad aliejus (tapant aliejiniais dažais) iš viršutinio sluoksnio neprasiskverbtų į žemiau esantį sluoksnį. Pagamintas akrilo pagrindu.

 • 2,99 €

  Natūralus linų sėmenų aliejus, rafinuotas, balintas - naudojamas skiesti aliejinius dažus. Turi tendenciją geltonuoti. Padidina aliejinių dažų blizgesį. Keičia aliejinių dažų konsistenciją, dažus skystina, o tai įtakoja lygesnius potėpius teptuku.

 • 8,29 €

  Naudojamas kaip aliejinių dažų tarpinis sluoksnis siekiant apsaugoti nuo spalvų blukimo, sustiprinti dažų sukibimą, vadinamą adheziją. Sudėtis: vaitspirito, damaros sakų tirpalas, su plastifikatoriumi, aktyviais skiedikliais.

 • 3,99 €

  Linų aliejus pagamintas iš natūralių linų. Naudojamas dailininkams skirtų aliejinių dažų skiesti.

 • 6,49 €

  Linų aliejus pagamintas iš natūralių linų. Naudojamas dailininkams skirtų aliejinių dažų skiesti.

 • 5,49 €

  Linų aliejus pagamintas iš natūralių linų. Naudojamas dailininkams skirtų aliejinių dažų skiesti.

 • 3,69 €

  Linų sėmenų aliejus naudojamas meniniams aliejiniams dažams atskiesti. Jis taip pat gali būti naudojamas savarankiškai pagamintiems dažams, pagamintiems iš sausų pigmentų arba tinkamų pigmentų preparatų.

 • 3,79 €

  Akrilo skiediklis naudojamas akriliniams dažams atskiesti. Jis taip pat gali būti naudojami savadarbiams dažams surišti, pagamintiems iš sausų pigmentų arba tinkamų pigmentų preparatų, ir pakeisti įvairių vandenyje tirpstančių dažų savybes. Akrilo surišiklis gali tarnauti kaip bespalvis lakas, skirtas apsaugoti ir blizginti įvairius meninius ir dekoratyvinius darbus.

 • 6,39 €

  Lakas, kuris yra papuošalų, dekoracijų, skulptūrėlių ir kitų modeliuojamų objektų užbabaigimas. Puikiai tinka lakuoti išdžiuvusius (iškeptus ir atvėsusius) gaminius iš modelino. Laku lengva dengti paviršių ir taip apsaugoti Jūsų originalius ir išskirtinius objektus ilgiems laikams. Prieš lakuojant būtina įsitikinkint, kad lakuojamas paviršius sausas, švarus ir neišteptas riebalais.

 • 2,59 €

  Akrilinis lakas pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Naudojamas dailės ir rankdarbių darbuose – užbaigtų temperos ar akrilo dažais nutapytų paveikslų padengimui, medinių paviršių apdailai (pvz., rėmų), gali būti naudojamas dekupažui. Dengia paviršių stipria matine plėvele. Talpa - 50 ml.

 • 2,99 €

  Akrilinis lakas pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Naudojamas dailės ir rankdarbių darbuose – užbaigtų temperos ar akrilo dažais nutapytų paveikslų padengimui, medinių paviršių apdailai (pvz., rėmų), gali būti naudojamas dekupažui. Dengia paviršių stipria plėvele su blizgučiais. Talpa - 50 ml.

 • 4,39 €

  Lakas sukurtas atsižvelgiant į senąsiais restauravimo tradicijas. Suteikia paviršiams sendinimo efektą. Džiovintas bituminis lakas formuoja tamsią vandeniui atsparią plėvelę. Dekupažinėje medžiagoje jis naudojamas įtrinant įtrūkimus, sendinant produktą. Puikiai tinka suteikti senovinį įvaizdį mediniams daiktams. Užtepkite sluoksnį lako. Paviršiui išdžiūvus, po 1val. - 4 val. , priklausomai nuo temperatūros ir sluoksnio storio, nuvalykite medvilnės tamponu medžiagos perteklių. Po 12-24 val. pilnai išdžiūvusį paviršį užfiksuokite šelakiniu laku.

 • 5,79 €

  Lakas dekupažui firmos "TAIR" pagamintas vandeninės akrilo dispersijos pagrindu. Lakas skirtas klijuoti ir apsauguoti įvairių dekupažinių fragmentų ant odos ir naturalio audinio. Idealiai tinka medvilnės, drobės, lino audiniai, odai. Talpa - 100 ml. Instrukcija: Ant audinio užtepti klijų. Ant padengtos vietos uždėti pasirinktą servetėlės motyvą ir padengti klijais. Palikti džiūti 12 val. Po to karštu lygintuvu apie 5 min. intensyviai lyginti iš išvirkščios pusės.

 • 4,99 €

  Pagamintas Sankt Peterburgo gamykloje "Nevskaja palitra". Baltas gruntas "SONET" naudojamas gruntuoti drobes, kartoną, medinius paviršius prieš tapant aliejiniais, akriliniais, guašo, temperos dažais. Susidaro lanksti, matinė plėvelė. Naudojimo instrukcija: Iš anksto padengti drobę specialiais klijais (pvz. želatina). Jei reikia, po 12 val. džiovinimo kambario temperatūroje padengti dar vienu sluoksniu. Gruntą prieš naudojimą gerai išmaišyti, jeigu reikia praskiesti vandeniu, dengti teptuku. Kartonas, drobė arba medinis paviršius dengiamas gruntu 1-3 sluoksniais, kiekvieną sluoksnį džiovinant 1 val. kambario temperatūoje. Grunto išeiga: 100-150 g/m² (1 sluoksnis). Naudoti ir laikyti ne žemesnėje kaip 0°C temperatūroje sandariai užsuktame indelyje. Įrankius, indus, dėmes išplauti šiltu vandeniu su muilu kol gruntas neišdžiūvo.

 • 12,99 €

  Kokybiškas bekvapis terpentinas, skirtas tapybos ir dažymo įrankiams valyti ir aliejiniams dažams skiesti. Sudėtis: gyvasakių terpentino frakcija.

 • 10,29 €

  "Premium Clear Coat" - tai yra užbaigimo lakas su puikiomis savybėmis. Jis suteikia paviršiui skaidrumo, sutvirtinimo. Tinka absorbuotiems ir neabsorbuotiems paviršiams, tokiems kaip kartonas, mediena, stiklas, metalas, akmuo, lakas. Premium Clear Coat sukuria oro atsparumą apsaugančią plėvelę. Džiūsta greitai. Netinka dažyti su vandenyje tirpiems paviršiams ir dažams (pvz., Akvarelė). Be tirpiklių; Atsparus įbrėžimams; Skaidrios, matinės spalvos; Dažymui tinka kempinėlė arba teptukas. Prieš naudojimą reikia labai gerai suplakti, išmaišyti.

 • 9,99 €

  Lakas skirtas fiksuoti pastelę, kreideles, anglį ir ir pan. Visiškai skaidrus. Gali paryškiti išblukusias spalvas. Purškite laką laikydami flakonėlį 30cm nuo fiksuojamo paviršio. Lakas išdžiūna per apie 5 minutes. Ypač degus. Dirgina akis. Garai gali sukelti mieguistumą ir svaigulį. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite vėsioje patalpoje. Laikykite toli nuo ugnies šaltinio – Nerūkykite. Neįkvėpkite purškiamo lako. Jei įkvėpėte kreipkitės į medikus nedelsiant ir parodykite ši flakoną. Naudokite tik gerai ventiliuojamoje patalpoje. Nespauskite flakonėlio. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio viršijančio +500C. Net ir baigus naudoti nepradurkite flakono ir nemeskite į ugnį. Nepurškite prie atviros ugnies ar įkaitintų paviršių.

 • 9,89 €

  Aerozolinis akrilo-stirolinis lakas skirtas padengti užbaigtų tapybos kūrinių. Apsaugo paveikslą nuo drėgmės ir dulkių. Po išdžiuvimo suteikia tvirtą bespalvę lako plėvelę. Tūris-210ml. Aerozolinis.

 • 7,99 €

  Retušuojamas lakas "Sonet" naudojamas kaip aliejinių dažų tarpinis sluoksnis siekiant apsaugoti nuo spalvų blukimo, sustiprinti dažų sukibimą, vadinamą adheziją. Sudėtis: vaitspirito, damaros sakų tirpalas, su plastifikatoriumi, aktyviais skiedikliais. Savybės- lako plėvelė yra reversinė, panaikinama (restauracinės savybės), išdžiuvusi lengvai ištirpsta skiediklyje. Purškti 30 cm atstumu nuo paveikslo. Tūris -210 ml. Aerozolinis.

 • 10,99 €

  Lakas sukurtas atsižvelgiant į senąsiais restauravimo tradicijas. Suteikia paviršiams sendinimo efektą. Džiovintas bituminis lakas formuoja tamsią vandeniui atsparią plėvelę. Dekupažinėje medžiagoje jis naudojamas įtrinant įtrūkimus, sendinant produktą. Puikiai tinka suteikti senovinį įvaizdį mediniams daiktams. Užtepkite sluoksnį lako. Paviršiui išdžiūvus, po 1val. - 4 val. , priklausomai nuo temperatūros ir sluoksnio storio, nuvalykite medvilnės tamponu medžiagos perteklių. Po 12-24 val. pilnai išdžiūvusį paviršį užfiksuokite šelakiniu laku. Rinkinyje - bituminis ir šekalinis lakas po 50 ml.

 • 5,29 €

  Tirpiklis, dažų nuėmiklis skirtas pašalinti efektyviai ir veiksmingai senus akrilinius, aliejinius, alkidinius, epoksidinius ir kitus dažus. Stiprus kvapas! Galima dirbti ant vertikalių paviršių. Degus Tūris - 100 ml.

 • 3,69 €

  Tirštiklis didina dažų klampumą ir teptuko potėpius. Šiek tiek padidino akrilinių dažų spalvų intensyvumo ir džiūvimo laiko. Baltos spalvos. Sutirština akrilinius, temperos ir guašo dažus. Žymiai padidina teptuko potėpius. Leidžia vienoje vietoje tepti labai storą sluoksnį akrilinių dažų. Naudoti esant aukštesnei nei 5ºC temperatūrai. Tūris - 100 ml.

Rodoma 1 - 60 iš 75 prekių
>