Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika.

Molis ir tešla, ore džiūstančios masės 42 prekių.

 • 2,99 €

  100% natūralios sudėties molis (puodžių molis). Lengva ir malonu dirbti. Idealiai tinka modeliavimui, skulptūrai ir tekinimui.

 • 19,29 €

  Slaimas, kitaip dar vadinamas šlykštuku arba gleivių mase, o angliškai "slime". Tai yra minkšta masė, dažnai primenanti žėlę. „Slaimai“ priskiriami prie antistresinių žaislų. Juos minkydami ir tempdami, galime neblogai numalšinti stresą bei nerimą. Be to, minkymas yra gera mankšta rankų pirštams. Slaimas laba patinka vaikams. Pakuotėje rasite reikiamas priemones pasigaminti slaimą, kuris šviečia tamsoje/ Komplektą sudaro: Slaimo aktyviklis 120 ml. Slaimo basė 120 ml. Šviečianti tamsoje masė 30 g. Instrukcija. Dėžutės dydis 160 mm x 146 mm x42 mm. Dėmesio! Tinka vaikams nuo 8 metų.

 • 3,29 €

  PARDO Jewellery Clay Neon – tai minkštas kepamas modelinas, skirtas tiek naujokams, tiek įgūdusiems vartotojams. Sudėtyje yra bičių vaško ir aukščiausios kokybės pigmentų. Nedirginantis odos. Neoninių spalvų. Ypač tinka papuošalų gamybai.

 • 3,29 €

  PARDO Jewellery Clay Neon – tai minkštas kepamas modelinas, skirtas tiek naujokams, tiek įgūdusiems vartotojams. Sudėtyje yra bičių vaško ir aukščiausios kokybės pigmentų. Nedirginantis odos. Neoninių spalvų. Ypač tinka papuošalų gamybai.

 • 2,89 €

  Skulptūrinis molis gali būti naudojamas visuose plastikos ir lipdymo lygiuose. Dėl savo parametrų molis puikiai tinka modeliavimui, skulptūrai (klijavimui), formavimui, pylimui ir liejimui iš gipso formų. Po džiovinimo produktą galima dažyti ASTRA dažais arba deginti esant 850-1200 ° C temperatūrai. Plačios meninės ir edukacinės galimybės skulptūros molio yra tarp didžiausių elastinių medžiagų.

 • 3,39 €

  Molio struktūra gali būti naudojama visuose švietimo lygmenyse bei terapinei veiklai. Dėl savo savybių, molis yra tinkama pasirinkimas modeliavimui, skulptūra (lipnus), liejimui tinkamas. Po džiovinimo, galima nudažyti. Gali atlaikyti kaitinimo procesą 850-1200˚C.

 • 3,99 €

  Savaime kietėjantis modelinas • Nereikia kaitinti • Per 24 valandas sukietėja 1 cm sluoksnis • Minkštas • Gali būti naudojamas su mediena ar kartonu • Modelinui sukietėjus formą galimą dekoruoti dažais • Svoris 500 g • Rudos spalvos

 • 9,29 €

  Džiūsta ore Nuo 1968-ųjų metų „Das“ žinomas visiems, kas domisi lipdymu: tinka įvairioms technikoms – bareljefams, skulptūrai, mozaikai ir dangoms. Lengvai išlyginamas, leidžia sukurti tvirtus ir patvarius, bet kokiomis sąlygomis naudojamos kūrinius. Galima dekoruoti universaliais dažais ir žymekliais. Natūrali medžiaga, ore savaime kietėja, nereikia išdegti. Puiki galimybė „suformuoti“ ir „nulipdyti“ savo gyvenimą. Tinka naudoti ant įvairaus pagrindo – medienos, atvirukų, terakotos. Dekoruoti galima plakatų dažais ir laku. Iš „Das“ pagaminti daiktai yra tvirti ir patvarūs.

 • 1,89 €

  Papjė mašė išvertus iš prancūzų kalbos Papier - mâché reiškia ‘‘kramtytas popierius. Tai paruošta naudojimui plastiška popieriaus skiautelių pavidalo masė, iš kurios galima gaminti tvirtus ir lengvus gaminius. Tik gerai gaminį išdžiovinus, galima jį nuspalvinti.

  Į krepšelį
 • 9,99 €

  Kūrybinis betonas dekoravimui yra tvirto pluošto medžiaga, tinkama įvairiausių formų liejimui bei sudėtingų objektų kūrimui. Grūdėta, greitai džiūstanti ir mažai dulkanti sausa medžiaga yra maišoma su vandeniu. Smulkiagrūdis – puikiai tinka plonasieniems ir sudėtingų formų objektams. Sudėtyje yra specialių plaušų, suteikiančių papildomą tvirtumą. Greitai džiūstantis, galima išimti iš formelės vos po 2 val. džiūvimo. Objektą galima naudoti po 24 valandų. Mažai dulkantis – galima dirbti namuose nekeliant netvarkos. Atsparus šalčiui ir vandeniui. Naudojimo instrukcija: Dėmesio: naudoti apsaugines pirštines. Taip pat rekomenduojama naudoti veido ir akių apsaugą. Maišymo santykis (tūrio dalimis): betonas - 10; vanduo - 1,5. Atitinkamą kiekį vandens išlaikant nurodytą santykį palaipsniui įmaišyti į sausą betono masę. Maišyti kol masė nepasidarys vienoda ir lygi. Išpilti paruoštą masę į augaliniu aliejumi suteptą plastikinę, silikoninę, medinę ar kitokią formą (galima suteikti papildomą reljefą šlapiomis rankomis ar įrankiais), palikti džiūti mažiausiai 2 val. Po to išimti iš formos ir palikti visiškai išdžiūti. Po 24 val. objektas visiškai paruoštas, jį galima papildomai dekoruoti dažais, struktūrinėmis pastomis ar kt.

 • 2,99 €

  Molis JOVI. Lengvai minkomas, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sukietėja. Galima nuspalvinti. Netepa kaip tikras gamtinis molis. Kiekis 500 g. Rudos spalvos.

 • 3,99 €

  Lengvai minkomas, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sukietėja. Galima nuspalvinti. Netepa kaip tikras gamtinis molis. Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti.

 • 4,89 €

  Savaime džiūstantis molis yra paruoštas naudoti minkšta mase, kuri sukietėja ore. Savaime džiūstantis molis labiausiai tinka mažoms skulptūrinėms formoms. Tai galite atlikti visiškai tipo skaičiai, dubenys, lėkštės, dekoratyvinės lėkštės ir papuošalai (pakabučiai, karoliai, sagės). Ant lygaus paviršiaus, taip pat gali būti lengvai darantys įspūdį įvairius modeliai. Džiovinimo laikas galutinių produktų priklauso nuo jų storio ir džiovinimo sąlygų. Jei reikia pasiekti norimą nuoseklumas molio reikia sudrėkinti vandeniu. Pagamintas ir savaime iš džiūvęs molio daiktas,t.y. po džiūvinimo gali būti nudažyti dažais ASTRA.

 • 1,49 €

  Klijai miltelių pavidale, smėlis termiškai apdorotas. skiedžiamas vandeniu. Dėmesio ! Šiame produkte yra smulkių detalių. Neryti, neberti į akis.Skirtas vaikaims nuo 8 metų. iš jo galima formuoti įvairius elementus pvz: paruoštoje masėje palikti pėdsaką, ar rankos formą.

 • 2,99 €

  • Ore stingstantis molis • 500 g • Pilkos spalvos

 • 3,29 €

  Džiūsta ore.

  Į krepšelį
 • 3,99 €

  ASTRA popieriaus masė yra elastinė medžiaga, kurios konsistencija yra gatava tešla, gerai prilimpa prie kitų medžiagų paviršiaus. Po to, kai išdžiovinama pirmasis sluoksnis, jis taikomas anksčiau paruoštai struktūrai su sluoksniais. Po džiovinimo popieriaus paviršius gali būti apdorojamas panardinant, pjaustant, obliavimas arba šlifavimas, pavyzdžiui, švitriniu popieriumi. Popieriaus masė leidžia kurti didelius įspūdingus butelio dizaino, balionų, plokščių, polistirolio, šakų, akmenų, kartono ir tt darbus. Taip pat tinka mažoms skulptūroms, tokioms kaip koralai, medalionai, apyrankės, rankogaliai, reljefai, Galutinius gaminius galima dažyti ASTRA dažais.

 • 2,29 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Sudrėkintos detalės lengvai sujungiamos, nereikia klijų. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Išdžiūvusį gaminį galima nuspalvinti tempera, akriliniais, akvareliniais dažais, nulakuoti.

 • 2,29 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Sudrėkintos detalės lengvai sujungiamos, nereikia klijų. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Išdžiūvusį gaminį galima nuspalvinti tempera, akriliniais, akvareliniais dažais, nulakuoti.

 • 6,99 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Masė: 1000 gr.

 • 5,29 €

  Ore džiūstantis molis, Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Masė: 500 gr.

 • 4,99 €

  Ore džiūstantis molis CARIOCA Deco Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Masė: 500 gr.

 • 2,29 €

  Molis JOVI. Lengvai minkomas, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sukietėja. Galima nuspalvinti. Netepa kaip tikras gamtinis molis. Kiekis 250 g. baltos spalvos.

 • 1,69 €

  Molis JOVI. Lengvai minkomas, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sukietėja. Galima nuspalvinti. Netepa kaip tikras gamtinis molis. Kiekis 250 g. rudos spalvos.

 • 5,99 €

  Ore džiūstantis molis 1kg Koh-I-Noor, baltas Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Baltos spalvos. Masė: 1000 gr.

 • 6,29 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti.

 • 3,29 €

  Ore džiūstantis molis Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Baltos spalvos Masė: 300 gr.

 • 3,29 €

  Ore džiūstantis molis, Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Galima nuspalvinti. Masė: 300 gr.

 • 4,99 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Sudrėkintos detalės lengvai sujungiamos, nereikia klijų. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Išdžiūvusį gaminį galima nuspalvinti tempera, akriliniais, akvareliniais dažais, nulakuoti. Masė: 500 gr.

 • 4,99 €

  Lengvai minkoma lipdymo masė, puikiai tinka kūrybiškumui ugdyti. Netepa ir nelimpa prie rankų, kaip tikras gamtinis molis. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Lengvai iškočiojama, pjaustoma, šlifuojama. Sudrėkintos detalės lengvai sujungiamos, nereikia klijų. Suformuotos figūrėlės savaime išdžiūsta ir sustingsta per 24 val. Išdžiūvęs gaminys labai tvirtas, neskilinėja. Išdžiūvusį gaminį galima nuspalvinti tempera, akriliniais, akvareliniais dažais, nulakuoti. Masė: 500 gr.

Rodoma 1 - 42 iš 42 prekių
>