Prekių nėra
Kastuvas, kurio ilgis 50 cm, Jūsų vaikui bus pats geriausias pagalbininkas vasarą prie vandens telkinių statant smėlio pilis, o žiemą padedant nukasti kieme sniegą. Juk kiekvienas vaikas nori padėti savo tėveliams kieme! Vaikams nuo 2 metų.
Mažas kastuvėlis 26 cm ilgio, įvairių spalvų. Vaikams nuo 2 metų.
Mažas kibirėlis pravers kiekvienam vaikui žaidžiant lauke, namuose ar atostogaujant su tėveliais pajūryje. Juk vasara - tai smėlio pilių sezonas! Taip pat kibirėlį galima panaudoti susidėti žaislams. Aukštis 13 cm (be rankenos), diametras 17 cm. Vaikams nuo 1 metų.
Kastuvas „Happy toys“ gali būti skirtas ne tik vasaros, bet ir žiemos sezonui. Jums reikia pagalbininko nukasant sniegą kieme? Jūsų vaikas tikrai su mielu noru įsitrauks į šį užsiėmimą su savo naujuoju kastuvu, kurio ilgis - 50 cm. O vasarą kastuvas yra nepakeičiamas žaislas poilsiaujantiems prie jūros ar kitų vandens telkinių. Juk vasara - tai smėlio pilių sezonas! Vaikams nuo 2 metų.
Tvirtas kastuvėlis medine rankena, 30 cm - privalomas atributas žaidžiant lauke! Juk vasara - tai smėlio pilių sezonas ir be kastuvo išsiversti niekaip nepavyks. Vaikams nuo 3 m.
Tvirtas grėbliukas lapams su medine rankena, 80 cm - privalomas lauko žaidimų ir užsiėmimų atributas. Tinka vaikams nuo 3 m. Dydis 780 X 190 X 30 mm.